Новини сайту

Геннадій Гірін: 7 шляхів для ідеї

Всі бізнесмени-початківці стикаються з труднощами, для вирішення яких часом потрібно чимало зусиль. З чого краще розпочати свій бізнес, щоб наступати на менше граблів? Саме з такої ноти хочу розпочити черговий урок я, Гірін Геннадій Наумович , директор мережі магазинів та супермаркетів 33м2.

Чи варто рівнятися на успішних людей

Завжди має бути наслідувач. Він ставить цілі, які новачки ставлять перед собою, але не варто забувати, що повторення за кимось означає протистояння та відставання від лідера. Потрібно вдосконалювати будь-який бізнес, робити його прибутковішим та ефективнішим.

7 ідей для успішного бізнесу

Хочу дати 7 ідей для успішного старту, які можуть стати золотою жилою та принести користь не лише власнику нової компанії, а й суспільству. Бізнес передбачає надання допомоги тим, хто потребує пропонованих товарів або послуг, тому він спрямований насамперед на благо простих обивателів.

Заповітна мрія

Кожна людина має заповітну мрію, і вона безпосередньо чи опосередковано до неї наближається. Так зробіть її частиною свого життя. Бізнес – це чудова можливість її матеріалізувати. Коли увімкнетеся в цьому руслі, ви як магніт, почнете притягувати до себе спонсорів, готових вкладатися у вашу ідею. Від вас залишиться лише дотримання представлених планів та чітке їм слідування. Головне почати, і справа піде. Виникаючі проблеми вирішуватимуться самі собою.

Будь-яке захоплення може стати бізнесом

Немає людей, які б чимось не займалися. Хтось добре малює, інший любить готувати, а третій чудово ладнає з людьми і в нього добре вдається організовувати заходи. Всі ці захоплення можна перетворити на бізнес. Зробіть крок дальше, і у вас почне все виходити. Не будуйте світові плани, підкорюйте проміжні цілі, які неодмінно приведуть вас до перемоги.

Не конкуренти, а колеги

Огляньтесь навколо, скільки видів зайнятостей та індивідуальних підприємців. Не дивіться на них як на суперників, це ваші колеги. Вони з радістю розкажуть про те, як розпочали свою справу та яких успіхів досягли. Багато хто готовий допомогти вам і навіть прийме у свою команду і не важливо, яка це робота.

Невигідна пропозиція

Кожен продавець хоче продати свій товар дорожче, а виробник витратити на нього якнайменше коштів. Тоді як покупець хоче заощадити. Купівля, що відбулася, є угодою між продавцем і покупцем, компромісом. Не намагайтеся збільшити лише свою вигоду. Подумайте і про простих покупців. Зробіть свій прибуток трохи меншим, зате думка про вас у покупців помітно покращає.

Створіть антипродукт

Іноді такий хід допомагає підняти продукцію іншої продукції. Є реальні приклади, коли японський парфумер створив неприємний аромат парфумів. При виборі покупці купували найкращий із найгірших і схема працювала.

Знайдіть забуті товари

Дуже часто людям потрібний антиквар для створення ексклюзивних інтер'єрів. Спробуйте відкрити антикварний магазин. Сьогодні можна почати торгувати через інтернет, надсилаючи замовлення поштою, кур'єром чи особисто.

Оцінюйте досягнуті результати та робіть проміжні висновки

Завжди проводьте аналіз виконаної роботи. Навіть якщо результат не завжди тішить, це також результат. Принаймні ви отримаєте досвід і зробите по-іншому. Не бійтеся робити помилки. Будь-який успішний бізнес вимагає мозолів, але кінцевий результат вас обов'язково порадує.
Щоб не робити помилки, кожне рішення зважуйте і ретельно обмірковуйте, але навіть у такому разі ви наступатимете на граблі. Це неминучий процес, який Вас загартує. Але є й ті, що робить все розмірено та обдумано, тому йде до результату, але дуже повільно.
Made on
Tilda