Новини сайту

Геннадій Наумович Гірін: «Діти запам'ятовують вчинки, а не слова»

Допомога Олешківські будинку-інтернату
В нашій країні дуже мало людей, хто вдається до допомоги нужденним. Геннадій Наумович Гірін, успішний підприємець, відомий в Херсоні і області, як генеральний директор мережі будівельно-господарських супермаркетів «33 м²», ТЦ «Меркурій», салону побутової техніки «Techno House», магазинів «Строй-Ка», салону освітлення Лапмочка, входить в число тих, кому не байдужа доля сиріт з будинків інтернатів, багатодітних малозабезпечених сімей, людей похилого віку і тяжкохворих. Для допомоги був заснований соціальний фонд "Милосердя". Кошти фонду якраз таки спрямовані на людей, які найбільше потребують допомоги!

Допомога Олешківські будинку-інтернату

Спільними зусиллями була направлена допомога діткам з обмеженими можливостями Олешківського будинку-інтернату. На зібрані кошти було придбано памперси для лежачих дітей, засоби гігієни. Для груп придбані електрочайники, нові килимки для ванних кімнат. До початку нового навчального року були придбані канцелярські товари та матеріали для розвитку і творчості (зошити, альбоми, кольорові папір і картон, ватман, кулькові ручки, олівці, фломастери, клей, лінійки, ножиці, файли, папки-швидкозшивачі, степлери, скріпки, скотч).

Допомога притулку в с. Степанівка

Для притулку придбані розвиваючі іграшки, м'ячі, скакалки, шашки/шахи, набори для гри в пісочниці, повітряні змії і інші предмети для ігор на свіжому повітрі. Особливу радість дітям доставили солодощі, на які, на жаль, бюджет закладу не розрахований.

Допомога Цюрупинському дитячому будинку-інтернату

Нашими спільними зусиллями була надана допомога діткам, які ростуть без батьків в Цюрупинському дитячому будинку-інтернаті. На зібрані кошти придбано дитячий одяг і взуття, а також предмети гігієни (шампуні, бальзами для волосся, гелі для душу, ...) для лежачих хворих діток. Ніякі гроші не передадуть те відчуття, коли дивишся на те, як діти радіють таким дрібницям, як новий одяг.
Гірін Геннадій Наумович приймає активну позицію в розвитку соціального фонта «Милосердя», намагається залучити якомога більше коштів для допомоги нужденним дітям. Адже діти - це наше майбутнє і ми повинні про них подбати.
* Фонд «Милосердя», на превеликий жаль, не може допомогти всім і змінити певні життєві обставини, але може спробувати хоч трохи поліпшити життя певних дітей! Наші двері відкриті для всіх небайдужих людей, хто також хоче приєднатися до допомоги дітям. Для цього заповніть форму зворотного зв'язку https://hirin-hennadii.com.ua/contact .
Made on
Tilda