Новини сайту

Геннадій Гірін: у європейських країнах і не йдеться про куплені довідки на щеплення

Коронавірусна інфекція COVID-19 – гостра, актуальна та одна з найбільш обговорюваних тем у світі. Провідні лікарі, вчені, епідеміологи європейських та інших держав переконані, що єдиним виходом із ситуації – вакцинація. Офіційна статистика свідчить, що у країнах щеплення зробили загалом близько 70-90% населення. Наприклад, в Австрії цей показник становить 79%, у Бельгії – 95%, у Великій Британії – 93%.
Відомий підприємець з Херсона, Гірін Геннадій Наумович, зазначає, що сьогодні рівень освіти, освіченості населення країни безпосередньо залежить від стану економіки: «Кожен із нас, хто хоч раз побував у Європі, залишається вражений рівнем економіки, чистотою, культурою. Цей приклад наводжу для того, що навіть якщо ви не довіряєте вітчизняній медицині, то можна звернути увагу на приклад із щепленням розвиненого Світу. Там не йдеться про купівлю довідки. По-перше, кожен дбає про своє здоров'я, по-друге, справа може закінчитися не лише великим штрафом, а й відповідальністю перед законом. Тому пропоную не заздрити Європі, а почати із себе».

Ситуація щодо пандемії в Україні

За останній період спостерігається загострення ситуації із коронавірусом на території України. Кількість інфікованих та летальних наслідків збільшується. Станом на ранок, 22 жовтня 2021 року, число смертельних випадків становило 614 людей за добу. Це новий антирекорд (попередній був у квітні 2021 року і становив 481 випадок).
На даний момент у медичних закладах зайнято близько 70% місць від загального фонду. Найбільш критична епідеміологічна ситуація спостерігається у Донецькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Харківській областях.

Чи потрібне щеплення від COVID-19

Будь-яка вакцинація – ефективний профілактичний захід проти небезпечних вірусних чи бактеріальних інфекцій. Процедура має на увазі введення в кров спеціальних препаратів, до складу яких входять ослаблені або вбиті частки збудники захворювання – антигени. Вони змушують організм виробляти антитіла, які у майбутньому захищають від хвороби. Виникнення захворювання вони не провокують. Вакцина, на відміну ліків, не лікує, а попереджає хворобу.
Можна виділити кілька явних переваг процедури:
·        безпека та високий показник ефективності;
·        попередження хвороби, виникнення ускладнень після неї та збереження життя;
·        забезпечення захисту як собі, а й оточуючим людям.
Основна мета вакцинації від COVID-19 – профілактика та зниження рису зараження. Масові процедури дозволяють ефективно боротися з коронавірусною інфекцією.

Якими вакцинами можна вакцинуватись в Україні

Громадянин країни може самостійно вибрати препарат для щеплення. В Україні вакцинуються наступними вакцинами:
1.      Pfizer. Головний компонент складу – молекула матричної рибонуклеїнової кислоти. До неї записується інформація про білок вірусу SARS-CoV-2, який вважається збудником коронавірусної інфекції. При попаданні цієї молекули в організм людини відбувається вироблення антитіл. Ефективність препарату після другої дози за офіційними даними становить 95%.
2.      Moderna. Вакцина від американської компанії багато в чому схожа на склад Pfizer, але її ефективності після другого щеплення становить 92%.
3.      CoronaVac. Склад виробляється китайською компанією Sinovac Biotech. У ВООЗ вважають цю вакцину досить ефективною.
Вакцинація здійснюється у два етапи та займає мінімум часу. Після проведення процедури видається особливий паспорт – офіційний документ, що засвідчує факт проходження вакцинації. Варто зазначити, що з 21 жовтня 2021 міжрегіональне переміщення, а також відвідування зарубіжних країн можливе лише за наявності паспорта.
Геннадій Гірін - успішний і відомий підприємець, який впевнений, що вакцинація є необхідною ефективною профілактичною мірою страшного захворювання. Сьогодні бізнесмен є генеральним директором мережі гіпермаркетів "33 квадратних метрів", магазинів "Лампочка", "Строй-Ка", "Лампочка", "Techno House" та торгового центру "Меркурій". Гірін Геннадій Наумович дбає про своїх співробітників, створюючи всі умови для мінімізації ризику виникнення та поширення інфекції. Потенційним споживачам, які не зробили щеплення, Геннадій Наумович рекомендує купувати онлайн в інтернет-магазині 33m2.com.ua.
COVID-19 – важка коронавірусна інфекція, яка може призвести до смерті. Щоб забезпечити безпеку собі та оточуючим, доцільно вакцинуватися. Процедура займає кілька хвилин і може врятувати життя не лише вам, а й близьким рідним людям.
Made on
Tilda