Моя історія

Я, Гірін Геннадій Наумович, народився 19 листопада 1975 року в м. Херсон. Мій батько, Гірін Наум Якович усе своє життя віддав улюбленій справі – будівництву, проектуючи та будуючи заводи, лікарні, дитячі садки, житлові будинки.
Мати - Гіріна Неля Григорівна – медичний працівник, присвятила себе порятунку людських життів, допомозі хворим – дітям, дорослим, людям похилого віку. Саме мама прищепила мені почуття доброти, милосердя, пошани і любові до рідної землі і людей, що населяють її, виховала упевненість, цілеспрямованість, жагу до знань.

Скільки я пам'ятаю, все моє дитинство і юність, двері нашого дому завжди були відкриті для друзів, знайомих, товаришів батька і матері, колег по роботі. Саме у цій обстановці, слухаючи неспішні бесіди батьків про сенс життя, його цілі та цінності, я чітко вирішив приносити користь і робити добро людям. Саме в той момент зміцнилося моє бажання стати, як і батько - будівельником.

У 1983 році я пішов вчитися в загальноосвітню школу №53 міста Херсона. У середніх класах разом з друзями став відвідувати спортивні секції по боротьбі і плаванню, брав участь в шкільних спартакіадах, змаганнях, не раз займаючи призові місця. Моя любов до спорту міцна і зараз. Займаюся різними видами спорту: боротьбою, боксом, плаванням. Є кандидатом в майстри спорту з самбо.

Після закінчення школи в 1993 році зробив перший крок на шляху до своєї мрії - поступив в Херсонський сільськогосподарський інститут, вибравши спеціальность, яка якнайповніше відповідає моїм прагненням - «Цивільне і промислове будівництво».

Бажаючи якомога раніше використовувати на практиці отримані в інституті знання і уміння, почав трудову діяльність на «ПМК-19» - постачальником. Це підприємство стало для мене справжньою трудовою школою. Підіймаючись з однієї сходинки на іншу, в своїй діяльності я прагнув враховувати всі нюанси і особливості будівельної роботи, реалізувати нові підходи і методи.

У 1998 році, закінчивши навчання в Херсонському сільськогосподарському інституті, отримавши хорошу теоретичну базу і маючи за спиною досвід організації і ведення будівельних робіт, я вирішив розвивати розпочату справу вже як головний інженер «ПМК-19». Завдяки наполегливості, цілеспрямованності, активності в роботі, грамотному веденню господарської діяльності був призначений трудовим колективом цього підприємства на посаду директора.

На першому етапі свого становлення «ПМК-19» виконувало невелике коло завдань - обробка та реконструкція будівель. Проте, проаналізувавши поточну соціально-економічну ситуацію в нашому місті, я прийшов до висновку, що підприємства подібного типу повинні виконувати широкий спектр послуг, надавати населенню якісну будівельну продукцію, більший асортимент. Тому в 1999 році я прийняв рішення відкрити перший магазин.

На сьогоднішній день це вже більше двох десятків фірмових супермаркетів площею від 2000 до 6000 кв.м по південно-східній Україні, відомих під торговою маркою «Строй-Ка», «Лампочка», «33 квадратних метри». Також побудований перший будівельний гіпермаркет в м Каховка.

Моя сім'я в усьому підтримує мої починання і успіхи. Саме завдяки рідним: мамі і дружині, я рухаюся лише вперед і завжди досягаю поставлених перед собою завдань. Я знаю, що удома мене завжди чекає турбота, родинний затишок і тепло. Моя сім'я - це ті люди, з якими я відпочиваю душею, відчуваю себе по-справжньому щасливим. У своїх дітях - доньці, учениці 6 класу херсонської гімназії, і синові, який ще лише починає пізнавати цей великий і складний світ, я бачу своє продовження в житті і справах.

Наслідуючи відомий вислів «не зупиняйся на досягнутому», постійно працюю над собою, займаюся самоосвітою. З 2000 року регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації, бізнес - тренінги, семінари в Україні та за її межами з менеджменту, маркетингу, психології.

В даний момент я здобуваю другу вищу освіту і є студентом VI курсу Одеської юридичної академії. Займаю активну соціальну і громадянську позицію, систематично допомагаю малозабезпеченим верствам населення, молодим сім'ям, що мають потребу в допомозі. Саме з цією метою в своїй компанії заснував соціальний фонд «Милосердя», кошти якого направлені на допомогу дітям сиротам в дитячих будинках-інтернатах, дітям з багатодітних малозабезпечених сімей, тяжкохворим, літнім людям.

Прагну підтримувати ініціативну і талановиту молодь свого міста і області в її починаннях і прагненнях, багато випускників вузів приймаю в компанію на стажування і навчання, даючи їм перший трудовий досвід, розкриваючи перспективи розвитку і становлення як фахівців - професіоналів своєї справи.
Ставтеся до людей так, як хотіли б, щоб вони ставилися до вас
Поряд з іншими, один з моїх найважливіших життєвих принципів:
Made on
Tilda